wedding photography – fotografia ślubna

Fotografia ślubna to specyficzna specjalizacja reportażowo-portretowa. Wymaga od fotografa nie tylko kreatywności i artystycznego spojrzenia, lecz także pewnej ręki, oka i refleksu. “Fotograficzna ogłada” jest także mile widziana.

Czy 3 dekady doświadczenia z aparatem w dłoni będą wystarczające aby podołać tak dużemu wyzwaniu ?  Myślę, że tak.

Dokumentuję fotograficznie czasoprzestrzeń od chwili przygotowań do tzw. “oczepin” czyli do ok godz. 1:00.

Standardowo w cenie oferuję własny dojazd na terenie Polski. W przypadku Uroczystości poza Polską – kwestia do ustalenia. 

Sesja zdjęciowa (w plenerze lub studio) wykonywana jest w ustalonym wcześniej miejscu i dniu.

Młodzi otrzymują:

– ekskluzywną, profesjonalnie wykonaną 20 stronicowa fotoksięgę formatu 30cmx30cm (30cmx60cm po rozłożeniu) z twardymi kartami w introligatorskiej oprawie ze skóry.
– 80 odbitek na papierze fotograficznym formatu 15X23, stemplowanych i sygnowanych autorsko.
– powiększenie wybranego portretu Pary Młodej (odbitka na papierze fotograficznym formatu 30×45 opatrzona suchym tłokiem autorskim).
– pliki cyfrowe z fotografiami gotowymi do indywidualnych naświetleń na nośniku DVD lub pendrive USB w eleganckim drewnianym pudełku (w standardzie uwzględniony jest retusz + ewentualne korekty).
– prezentację wybranych zdjęć z muzyką.
– galerię zdjęć na moim serwerze dostępną publicznie lub na hasło dostępu  przez 6 miesięcy.

Oczywiście oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i życzeń Klientów.

Zapraszam do kontaktu.

GALERIA

fotograf na wesele, fotograf ślubny, fotograf weselny, artystyczna fotografia ślubna, zdjęcia weselne, fotograf na ślub, fotograf na wesele, ślub, wesele, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna lublin, fotografia chrzest Lublin, Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław